به رسمیت شناختن هنر ورزشی استراگوس در فدراسیون جهانی

لینک عضویت در فدراسیون جهانی ​​​

به رسمیت شناختن کمیته هنر امدادی استراگوس جمهوری اسلامی ایران به ریاست دکتر مقداد کامرانی ، در وب سایت فدراسیون جهانی worldocr (عبور از موانع ورزشی) به مرکزیت کشور سوئیس .

فدراسیون جهانی عبور از موانع ورزشی از سه انجمن بین المللی مرتبط با موانع ورزشی  از کشورهای مبداء (انگلیس - آمریکا- ژاپن ) و 78 عضو از کشورهای مختلف در 5 قاره ، تشکیل شده  که با رایزنی های بعمل آمده ، انجمن بین المللی عبور از موانع ورزشی جمهوری اسلامی ایران (استراگوس) بعنوان بعنوان 4 انجمن بین المللی عبور از موانع ورزشی در سطح جهان  ، به عضویت و همکاری متقابل ، با فدراسیون جهانی درآمده .
بدینوسیله  تمامی اساسنامه ها، دوره ها و رویدادهای بین المللی و جهانی ، چهار انجمن بین المللی  (استراگوس ، توگامیدر ، اسپارتان ، نینجاواریو) در یک غالب جهانی با همدیگر ادغام و تمامی رویدادهای منطقه ای و جهانی به صورت واحد برگزار خواهد گردید و انجمن های مذکور نیز بصورت ملی و فرا منطقه ای با قوانین سازمانی و اجرایی مستقل خود ، به کار خود ادامه خواهند داد .

بزودی با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان ،  شاهد تحول عظیمی در ورزش استراگوس کشور و تشکیل کمیته ستادی ، اجرایی و تیم های ملی در کشور خواهیم بود 

روابط عمومی کمیته استراگوس

@iranstragos


ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
حامیان ما